niedziela, 18 listopada 2012

Ogłoszenie!

Zapewne już odczytałeś, drogi czytelniku, ogłoszenie na blogu
 lampone-alice.blog.onet.pl .
A jak nie to zapewni zaraz to zrobisz. Jak już tak wspominał mój nieistniejący parobek (;p)
założyłam nowego bloga z recenzjami.

Powody;

1. Onet mnie wkurza. Żeby głupią notkę dodać, trzeba czekać nawet pół godziny. Nie wspomnę o zmianie szablonu, bo tego to się w ogóle nie da zrobić, albo da, ale trzeba się przy tym psychicznie wykończyć.

2. Blogspot ma fajniejszy klimat. A atmosfera bloga się liczy...I w ogóle jest łatwiejszy w obsłudze.

3. Potrzebowałam jakiejś zmiany. A jak natrafiła się okazja, no to cóż...


Na dole umieściłam wszystkie recenzje swojego autorstwa, które opublikowane są również na dawnym blogu. Na razie niech tam siedzą. Malinka ("jeśli ją natchnie") może kiedyś zajrzy i tutaj, coś napisze, oceni, zrecenzuje... Chętnie przyjmę jej ciężką robotę. Wiem, że ma napięty grafik i życzę jej powodzenia w szkole. Ja zaś jeśli tylko znajdę minutkę i oczywiście zapoznam się z jakąś nową książką, to migiem napiszę  recenzję. Zaczynam tym żyć ;). O czymś jeszcze zapomniałam? ach, tak;Witaj w moim świecie!


1 komentarz:

  1. Onet to koszmar do potęgi n - tej. Samo zUo. Miałam tam kiedyś bloga i zanim dodawało mi notkę to myślałam, że zaraz zniosę jajko. Masakra :D
    Życzę wspaniałego początku na blogspocie.

    Pozdrawiam! :D

    recenzentka-eurydyka.blogspot.com

    OdpowiedzUsuń

~~~~~~~~~~~~~~~~ Gratuluję dobrnięcia do końca! ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Zostaw po sobie ślad; opinię, refleksję, która nie będzie składać się jedynie ze zwrotów typu: "Ciekawe, przeczytam/obejrzę", "Nie moje gusta" itp. Będę bardzo wdzięczna. :)

.