wtorek, 18 czerwca 2013

Kącik filmowy (2)

Postanowiłam, że zrobię dziś kolejną część z serii "Kącik filmowy".
Dzisiejszym tematem będą Filmy, które muszę zobaczyć!                                                  Hobbit - Pustkowie Smauga
Kontynuacja pierwszej części. Już nie mogę się doczekać ponownego spotkania z 13 krasnoludami, hobbitem i czarodziejem. :) Nie przeszkadza mi, że ekranizacją ma niewiele wspólnego z książką i nie oddaje jej klimatu. Peter Jackson ma bardzo bujną wyobraźnię, a ja jego filmy uwielbiam oglądać. Na kolejną część ekranizacji Hobbita czekam z niecierpliwością!
Premiera: 27 grudnia 2013 (Polska) 

                                                                   Elizjum
W roku 2159 obok siebie żyją: bardzo bogaci ludzie na sztucznej stacji Elysium i reszta na przeludnionej, zniszczonej Ziemi.  Ziemianie podejmują próby przedostania się na Elysium. Jeden z nich Max zgadza się podjąć niebezpieczną misję, która może nie tylko ocalić jego życie, ale także wprowadzić równowagę na świecie.
Premiera: 16 sierpnia 2013 (Polska) 


                                                                       Riddick
Kto oglądał poprzednie części, to zapewne na najnowszą już od dawna czeka. Kto zaś tego nie zrobił, koniecznie musi nadrobić zaległości. Osobiście uwielbiam aktora, który gra głównego bohatera i z miłą chęcią raz jeszcze zobaczę go w akcji. Jeśli najnowsza część dorówna Kronikom Riddicka z 2004 roku, będę w siódmym niebie! :)
Premiera: 6 września 2013 (Polska)

 
                                                  Carrie

Na podstawie powieści Stephena Kinga. Wychowana przez fanatyczkę religijną Carrie jest prześladowana przez swoich rówieśników. Nastolatka odkrywa w sobie zdolności telekinetyczne, nad którymi chce zapanować, a następnie wykorzystać je przeciwko swoim oprawcom. Osobiście powieści nie czytałam, ale z wielką chęcią zobaczę film. :)
Premiera: 18 października 2013


                                   300: Rise of an Empire
300: Rise of an Empire to nadchodzący dużymi krokami sequel hitu kinowego 300 z 2006 roku. W filmie "300: Rise of an Empire" Temistokles zostaje wystawiony do walki z olbrzymią inwazją wojsk perskich, na których czele stoi człowiek-bóstwo, Kserkses oraz Artemida, mściwa przywódczyni perskiej marynarki.

I na to również nie mogę się doczekać! 
Czekacie na któryś z tych filmów? :)

1 komentarz:

  1. Ja czekam na "Carrie" :) I wybieram się na "zombieland" z 2009 roku, ale w wersji 6d :)
    Pozdrawiam :)

    OdpowiedzUsuń

~~~~~~~~~~~~~~~~ Gratuluję dobrnięcia do końca! ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Zostaw po sobie ślad; opinię, refleksję, która nie będzie składać się jedynie ze zwrotów typu: "Ciekawe, przeczytam/obejrzę", "Nie moje gusta" itp. Będę bardzo wdzięczna. :)

.