poniedziałek, 3 sierpnia 2015

NIEOBECNA

Wszem i wobec ogłaszam, że tymczasowo zawieszam bloga. Niestety przez jakiś okres nie będą się tu pojawiać żadne wpisy, chyba że wydarzy się cud i coś mnie natchnie. :D Lipiec był pod wezwaniem pracy wakacyjnej (stąd też brak jakiejkolwiek aktywności na blogu z mojej strony), a sierpień zamierzam spędzić na leniuchowaniu, zabawach, wyjazdach itd. Z góry dziękuję za wyrozumiałość i przepraszam, jeśli ktoś z utęsknieniem czekał na nowe recenzje. Do napisania... :)


źródło art'a
P.S.: Życzę wszystkim udanego wypoczynku obfitującego w mnóstwo nowo zakupionych/wypożyczonych/przeczytanych książek. :)

7 komentarzy:

 1. Miłego odpoczynku życzę ;)
  Szkoda, że zawieszasz bloga, jest jednym z fajniejszych, na jakie trafiłam. Obyś dostała nadchnienia ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Przyjemnego leniuchowania i wracaj szybko!

  OdpowiedzUsuń
 3. Tylko nie umrzyj z gorąca.

  OdpowiedzUsuń
 4. Miłego odpoczynku! A skoro kończysz "do napisania", będę czekać na twój powrót po wakacjach. :) Ja na ogół w czerwcu, lipcu i sierpniu mam więcej czasu niż w trakcie roku szkolnego, kiedy to z trudem znajduję chwilę na blogowanie. ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. BUUU... A ja cię właśnie odnalazłam, bo robiłam remont na blogu i teraz robię porządek w komentarzach. No nic, będę czekała.

  http://wypociny-judyty.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń

~~~~~~~~~~~~~~~~ Gratuluję dobrnięcia do końca! ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Zostaw po sobie ślad; opinię, refleksję, która nie będzie składać się jedynie ze zwrotów typu: "Ciekawe, przeczytam/obejrzę", "Nie moje gusta" itp. Będę bardzo wdzięczna. :)

.